Laimingą gyvenimą kuria mūsų mintys

  • 2023-03-04
  • 2023-03-04
  • Perskaitė 784 žm.
  • Perskaitė 784 žm.

Brangiausių dalykų – tikrosios meilės, sėkmės, laimės – už pinigus nenusipirksi, todėl susikoncentruoti vien į juos nėra išmintingas sprendimas. Kaip sakoma, pinigas – geras tarnas, bet blogas šeimininkas.

Siekiant praturtinti gyvenimą, dėmesį verčiau nukreipkite į savo norus ir mintis – būtent jie nulemia, kaip mes gyvensime toliau, tad pasistenkite, jog jie turėtų prasmę ir vestų teisingu keliu.

Mokėkite pastebėti kituose žmonėse gerą ir jiems apie tai pasakyti. 

Palikite ramybėje tai, kas netoleruotina. Iš kito sužinoję, ką turi gero, žmonės dažniausiai imasi dar labiau tai puoselėti. Jei taip nutiks, tai bus jūsų nuopelnas, tad kilstelsite save aukštyn ir tauryn.

Kiekviena diena yra lyg dovana, pilna stebuklų ir siurprizų. 

Apsižvalgykite, ką dabar turite savo gyvenime ir gyvenkite taip, kad paprasti kasdieniai dalykai jus stebintų ir suteiktų laimės pojūtį. Niekuomet nežinome, ką pavyks išlaikyti ilgam. Gyventi taip, lyg stebuklų nebūna, arba taip, kad viskas yra stebuklas, – tik jūsų pasirinkimas.

Įdarbinkite vaizduotę, svajokite, kiek tik leidžia širdis.

Detaliai įsivaizduokite savo viziją, tai, kas jums patinka, ir kodėl norite tai įgyvendinti. Galvodami apie savo svajonę, skatinate jos įgyvendinimą, nes mintimis pritraukiate reikiamus įvykius, žmones ir aplinkybes – nejučia jūs pradedate veikti dėl svajonės. Vienintelis reikalavimas – svajonė privalo neturėti piktų kėslų, nenorėkite kitiems pakenkti.

Geresnio gyvenimo kelio tiesimui reikalingas sąžiningumas. 

Mokėkite būti tikri sau, nemeluokite ir kitiems, kitaip turėsite atvirkštinį rezultatą. Atminkite – su bumerangu nesusitarsi. Jei suklydote, nekaltinkite kitų, o kuo greičiau išmokite pamoką ir jos daugiau nekartokite.

Jei pajutote, jog gyvenimas praranda spalvas, išvykite į kelionę ar trumpą išvyką. 

Kai lankotės svetur, matote naujus žmones, kitokią aplinką, – pasisemiate idėjų, įsimintinų akimirkų. Jūsų viduje tai sukelia pokyčius, pripildote save įvairiausiomis spalvomis, kvapais ir skoniais.

Visuomet klausykite savo vidinio balso, intuicijos.

Jūsų viduje slypi teisingi ir būtent jums skirti atsakymai. Mokėkite atskirti, kada vidinis balsas kužda veikti, o kada sustoti. Turite tikėti, jog jūsų intuisija jums padės.

Lavinkite dėkingumą – jis turi tapti kasdieniu įpročiu.

Dėkingumas sukelia vidinį pasitenkinimą, todėl prisiminkite visus gerus įvykius ir per dieną sutiktus žmones, pagalvokite, už ką norėtumėte jiems padėkoti. Pajusite, kaip šypsena papuoš jūsų veidą.

Atsisakykite aukos pozicijos. 

Tikėtina, jog niekas nenori jums pakenkti, išnaudoti, nebent jūs tai leidžiate. Jei save vertinate prastai, tuomet nesitikėkite, kad kiti „nešios ant rankų“. Vertinkite save ir gerbkite, būkite laisva nuo kitų nuomonės – tada budeliai jus aplenks.

Nesupanašėkite su priešu. 

Jei žmonės jus nori nuleisti iki savo lygio, nesuteikite jiems tokios galimybės. Dideliu laimėjimu ir sėkmės garantu taps jūsų susitvardymas ir kantrybė – atsisakymas reaguoti į kitų žmonių įžeidimus ar grasinimus atgrasys juos pačius ir sukels nepatogių apmąstymų. Visuomet būkite aukščiau.

Viską pradėti nuo nulio nėra kvailumo požymis. 

Kvailumas – apsimetinėti, jog esate laiminga ir toliau veikti ne savo labui, jausti, jog tai ne tavo kelias ar ne tavo žmonės, ir vegetuoti. Protingas žmogus savyje inicijuoja pokyčius, nors tam prireikia ir kažko atsisakyti, ieško savo kelio. Kas ieško, tas ir randa.

Jei susimąstei, tai apsispręsk, o jei nusprendei – veik. Tavo mintys kuria tavo jausmus, tavo jausmai – tavo veiksmus, o veiksmai kuria tavo gyvenimą. Sėkmės kūryboje.