Terapijos

Vadovaujuosi taisykle „sveikame kūne, sveika siela“, nes tik kūnu ir mintimis besirūpinantis žmogus gali savyje pajusti pilnatvės džiaugsmą. Kad tai išsipildytų, aktyvūs turi būti 5 pagrindiniai žmogaus kūno pojūčiai – regėjimas, klausa, uoslė, lytėjimas bei skonis, kuriuos skatiname terapijų metu.

Įkrauti gera energija pojūčiai ir sužadinti prisiminimai padeda suprasti dabartinę savo būseną ir tapti ramesniu, atsipalaiduoti, o gyvenimo sprendimai tuomet priimami kliaujantis savo vidiniu žinojimu ir atsakomybe.

Tapyba ant šilko

Kaina:

50 eur / asm.

Trukmė:

2 val.

Tapyba ant šilko tai menas, kuriame spalvų bei formų pagalba gimsta netikėti motyvai, bei raštai. Tapyba ant šilko išsiskiria lengvumu, bei laisvumu. Tapybos ant šilko terapiniame užsiėmime sužinosite apie šilko technikos subtilybes, išmoksite pasiruošti šilką tapybai, sukursite motyvą bei nutapysite šalikėlį sau ar savo artimam žmogui, kuris džiugins jūsų įdėta šiluma. Užsiėmimo metu susipažinsite su darbo priemonėmis, išmoksite pasiruošti darbo vietą bei mokysitės tapyti ant šios subtilios medžiagos – šilko.

O improvizuodami įsitikinsite, jog tapyba ant šilko yra atpalaiduojantis, ankstesnių įgūdžių nereikalaujantis, kūrybiškas užsiėmimas.

Individualių kvepalų kūryba

Kaina:

50 eur / asm.

Trukmė:

1 val. 30 min.

Kvapas įgauna formą, kai jį sutapatiname su prisiminimais – užuodę kvapą susiejame jį su tam tikru žmogumi, įvykiu, vieta, jausmu, o asociacijos kelia įvairius pojūčius. Supratę, kurie kvapai mus nuteikia teigiamai, galime panaudoti juos savigydai ar savo individualių savybių išryškinimui.

Individualaus kvapo kūrimas užlieja prisiminimais, o beuostant skirtingus eterinius aliejus, užplūdusios emocijos nukelia net į vaikystės išgyvenimus. Įgalink savo sukurtus kvepalus ir jie kalbės apie tave, nors tu būsi jau seniai išėjusi.

Sielos koliažo kūryba – tai tekstūrinė kompozicija ant lapo, kuriama suvokus dabartinę savo būseną

Kaina:

30 eur / asm.

Trukmė:

1 val. 30 min.

Sekama meditacinė pasaka, nukelianti į atsipalaidavimo būseną, padeda suvokti savo dabartinių minčių priežastis ir pasekmes. Tuomet vidinių patirčių srautus perkeliame ant lapo – kuriame tekstūrinį paveikslą iš augalų, kriauklių…

Žmogus pasirenka, ar kuria kompoziciją iš tų minčių, kurios neduoda ramybės, ar priešingai – pagal tai, kokių teigiamų pokyčių norėtų.

Išmintingas tas, kuris žino savo pliusus, o minusus laiko neišmoktomis pamokomis ir tučtuojau eina mokytis.

Pirties procedūros, naudojant natūralią kosmetiką, nušveičiančią bei drėkinančią odą, ir žolelių arbata

Kaina:

35 eur / asm.

Trukmė:

1 val. 30 min.

Nuolatinis skubėjimas, patiriamas stresas, judėjimo trūkumas vargina ne tik psichologiškai, bet ir fiziškai, tačiau yra būdų, kaip sustiprinti bei palepinti kūną. Vienas jų – pasitelkiant pirties procedūras.

Stangrinančios, drėkinančios priemonės pabuvus pirtyje geriau įsiskverbia į poodinius sluoksnius, o naudojamos natūralios šveitimo priemonės išvalo suragėjusį sluoksnį, jūrinis kalcis minkština, prisotina odą atkuriančiomis medžiagomis. Ši procedūra siejama su atsinaujinimu tiek išore, tiek vidumi, vidinio balanso atstatymu.

Su šviežia oda pasisveikiname tik tada, kai numetame seną.

Abstrakčiosios tapybos terapija – spalvų gamos pasirinkimas, kompozicijų paieškos, dažų liejimas, taškymas, kūrinio analizė

Kaina:

50 eur / asm.

Trukmė:

1 val. 30 min.

Abstrakti tapyba – tai meno stilius, nesiekiantis vaizduoti aplinkinio pasaulio, o besiremiantis forma – išraiškos priemonėmis: spalva, faktūra, tonu, linija. Tai terapija, kuriai reikštis reikalingos susikaupusios emocijos. Tikslas yra ne pavaizduoti ką nors konkretaus, o per procesą išlieti esantį džiaugsmą, liūdesį, pyktį…

Labai naudinga tiems, kurie nori atsikratyti įsisenėjusių emocijų.

Pūva ne tik maistas, bet ir įsisenėjusios emocijos. Leisk tekėti viskam.

Veido masažo mokymai, terapija

Kaina:

55 eur / asm.

Trukmė:

1 val. 30 min.

Masažai yra skirti kiekvienam žmogui, trokštančiam pajusti kokybišką atsipalaidavimą. Jie ne tik mažina kūno patiriamą įtampą, nuovargį, bet kartu padeda atgauti jėgas, sutelkti dėmesį į norimą pasiekti tikslą.

Masažo metu banguojantys rankų judesiai efektyviai ir teigiamai veikia nervinę sistemą, o kartu tai puiki prevencinė priemonė priešlaikiniam odos senėjimui: pagerina kraujotaką ir limfos apytaką; atpalaiduoja raumenis ir sumažina dėl įtampos susidariusias raukšles; tonizuoja, suteikia jėgų ir padeda atsikratyti nuovargio bei streso.

Prisiliesti prie svetimo žmogaus gali ne kiekvienas, o ryžtasi tik tas, kuris, liesdamas kito odą, yra pasiruošęs neįsipainioti į visą jo gyvenimo romaną.