Minčių higienos praktika

  • 2022-10-03
  • 2022-10-03
  • Perskaitė 293 žm.
  • Perskaitė 293 žm.

Norite tvarkos galvoje? Tuomet, pirmiausia, turite išsiaiškinti, kokios mintys joje slepiasi. Tačiau kaip sužinoti, ką iš tikrųjų galvojate? Paimkite pieštuką ir pradėkite rašyti. 

Mes dažnai nesuvokiame, kiek daug visko vyksta mūsų galvoje, kol neatsisėdame ir neišliejame ant popieriaus kai kurių savo minčių. Užsirašykite, kas jus nuolatos vargina, kas jums svarbu, ir sutelkite dėmesį į savo laiko ir energijos skyrimą šiems dalykams. Užsirašykite, kam išleidžiate pinigus ir užbraukite dalykus, be kurių galite apsieiti. Apsidairykite savo namuose ir pradėkite atidėti daiktus, kurių jums nereikia – daiktus, kurie yra tiesiog netvarkingi arba blaško dėmesį. Kaip dažnai klausote triukšmingos muzikos, o kaip dažnai ramios? Ar susimąstote, kokį poveikį tai turi mūsų savijautai?

Užsirašykite viską, už ką esate dėkingi, ir būkite dėkingi už kiekvieną atskirą dalyką. Kaip įprastai tvarkote savo namus, taip įpraskite susitvarkyti ir mintis. Praktikuokite minčių higieną ir rezultatai ims džiuginti.