Mylimas žmogus myli kitus

  • 2023-02-10
  • 2023-02-10
  • Perskaitė 744 žm.
  • Perskaitė 744 žm.

Tik supratę, kur glūdi meilės šaknys, mes galime labiau mylėti kitą. Kai geriau pažįstame save, suprantame, kad kūrėjas, veikdamas per mus, siunčia įvairius asmeninius išbandymus, o juos įveikę jaučiamės taip, lyg būtume pajudėję laipteliu aukštyn.

Išsilaisvinus iš kitų suformuotų nuostatų, vaikystės nuoskaudų bei prisirišimų, kurie nebeteikia vertės augimui, mumyse sužydi meilė sau. Kūrėjas nori matyti laimingą, harmoningą, mylintį ir mylimą žmogų. Pradžiugink jį, parodyk, kad toks esi! 

Yra posakis, kad įskaudintas žmogus skaudina kitus. Aš manau, kad panašiai galima pasakyti apie mylimą žmogų – mylimas žmogus myli kitus. Tik įsišakniję ir įsitvirtinę meilėje duosime to paties medžio vaisių ir kitiems paragauti. Duokite ragauti to medžio vaisius, kuriuos patys norėtumėte valgyti. Bumerangas grįžta ir atgal atneša tai, ką davėte kitam.

Reikia būti ramiam, kas išgirstum savo širdies balsą. Jei tai, kaip prabyla širdis, jums sukelia nerimo pojūtį, – keiskitės, ieškokite žinių, šviesių žmonių, kurie savo šiluma jumyse pažadins rusenti meilės liepsnelę. Ko ieškosite, tą ir rasite. Tik panorėkite visa širdimi.

O jei nusprendėte, jog gyventi kančioje jums gerai, tai gyvenkite. Sveikinu – esate ten, kur norite būti.