Pilnatvę padeda pasiekti kūno ir minčių harmonija

  • 2022-11-05
  • 2022-11-05
  • Perskaitė 281 žm.
  • Perskaitė 281 žm.

Kūnas yra minčių produktas, todėl svarbu suprasti, kad tai, ką galvojame, daro poveikį tam, ką jaučiame – visi jausmai atsispindi skirtingose kūno srityse ir, net nesuvokdami to padarinių, mes juos įtvirtiname ilgam.

Emocinių ir fizinių pokyčių galime siekti tik keisdami savo mintis. Jei jaučiame liūdesį, baimę, bejėgiškumą, galime šias emocijas pakeisti į džiugesį, keisdami mąstymą. Tam, pirmiausia, reikėtų išsiaiškinti savo jausmų priežastis, o tuomet nuspręsti, kaip norėtume pasijusti.

Žmonės įprastai nori atrodyti gerai, jaustis sveiki, patenkinti, bet dažnai nesusimąsto, jog jie patys neįdeda pastangų tai pasiekti. Kaip sporto salėje žingsnis po žingsnio treniruojame kūną, taip turime treniruoti ir mintis – tai reiškia, jog turime mokėti jas stebėti, atpažinti ir elgtis taip, kad jos mums padėtų pasijusti gerai, o ne priešingai.

Iš pradžių minčių stebėjimas ir jų treniravimo pratimai gali atrodyti nepatogūs, nes tenka patiems perimti vairą į savo rankas ir nuspręsti, kur važiuojame, o pratusiems savo likimą atiduoti į svetimas rankas, tai nėra įprasta. Tačiau laikas ir kantrybė, pastangos ir tikėjimas gali duoti ypatingai gerų rezultatų jūsų gyvenimo kokybei pagerinti.