Stiprinti imunitetą per 5 pojūčius

  • 2022-09-11
  • 2022-09-11
  • Perskaitė 347 žm.
  • Perskaitė 347 žm.

Pastaruoju laikotarpiu sukurta kolektyvinės baimės atmosfera sekina žmogaus imunitetą, iššaukia įvairius sveikatos sutrikimus, o ką jau kalbėti apie gyvenimiškus sprendimus, priimtus vedinam kančios ir įtampos. Spauda, medijos prisideda prie įvairių baimių auginimo, taip įvarydamos žmogų į kampą kliautis ne savo patirtiniu mąstymu, o kuriamomis iliuzijomis, kurios neturi pagrindo atsirasti realybėje.

Gyvendami vidiniame chaose, kai kurie žmonės nebemoka stabtelti ir tikrinti, tirti gaunamos informacijos srauto. Atvirkščiai – sprendimą priima aklai, o laimę pasigamina iš alkoholio burbuliukų, kurie turi neišvengiamą poveikį greitai susprogti. Žmonės dažnai pamiršta, jog jiems duoti 5 kūno pojūčiai, per kuriuos galima mėgautis, gydytis, tirti pasaulį ir save.

Mano vedamose terapijose naudojami gamtos neatlygintinai duoti 5 pojūčių stimuliantai, kurie sužadina prisiminimus ir iškelia į paviršių tai, kas žmogui tuo metu svarbiausia.

Per masažo prisilietimus mokomės pajusti odos paviršiaus tekstūras, rankų judesių sinchoniškumą, ritmingus gamtos muzikos garsus: vandens čiurlenimą, paukščių čiulbėjimą. Garsai ir lėti masažo judesiai nuramina irzlias mintis ir leidžia įsiklausyti į save, suvokti, ko norime.

Per kvepalų kūrimo terapijas juntame kvapų įvairovę, siejame juos su prisiminimais, atsirenkame maloniausius ir kuriame nuostabų mišinį, kurį įkvėpus apgaubia šiluma ir gerumas. Individualūs aromatai gydo bei suteikia energijos. Kai kurie kvapai jau seniai pamiršti – tik iš vaikystės prisiminimų išnyra lyg mielas širdžiai paveiksliukas. Kai apima niūri nuotaika, galima pakvepinti save ir taip kelti pozityvią būseną savyje.

Per tapybos terapijas leidžiame pasireikšti spalvoms, laviname improvizaciją, laisvumą, kūrybiškumą. Taškydami, liedami dažus, leidžiame tekėti, trykšti spalvoms, kurios vėliau įgauna formas ir tekstūras. Būna įdomu atpažinti netikėtus objektus, kuriuos žmonės mato ir įvardija savitai. Abstrakti tapyba taip įtraukia žmogų, jog visos negatyvios mintys išgaruoja toli, o praktikuojant netgi turi savybę nebesugrįžti arba padėti reakciją į dirgiklį priimti kaip neišvengiamos pamokos būtinybę. Šita būsena leidžia žmogui judėti pirmyn ir skatina kūrybą, vidinę evoliuciją.