Turite apsispręsti laimei dabar

  • 2023-05-15
  • 2023-05-15
  • Perskaitė 260 žm.
  • Perskaitė 260 žm.

Plakate save už tai, kad „viskas galėjo būti kitaip“? Nėra sielvarto, kurį galima palyginti su sielvartu, suvokiant blogo poelgio rezultatus. Nesijaudinkite, viskas, ką išgyvenote, ruošia jus tam, ko parašėte, o jeigu vis dar prašote būti laiminga, reiškia, jog dar nesate. Norite būti, bet atidedate tai ateičiai, o dabar, deja, renkatės būti kažkuo kitu.

Laimė – tai vidinė būsena. Būdamas laimingas, žmogus jaučia vidinį džiaugsmą, pozityvą, jame pasireiškia kūrybinė jėga, noras dalintis. Tuomet į visas išorines problemas, kurių kyla visiems,  galima pažvelgti daug lengviau, nesureikšminant ir neišpučiant didžiulio burbulo. 

Klaidinga manyti, jog laimė siejama su išoriniais dalykais – pripažinimu visuomenėje, materialiais daiktais. Išoriniai dalykai – tik katalizatoriai, kurie sužadina laimės būseną. Pavyzdžiui, žmogus galvoja, kad kai turės viską, bus laimingas, bet tūkstančiai pavyzdžių rodo, jog namo, mašinos, šeimos, karjeros turėjimas laimės pojūčio neatneša. Manydami, kad tik kažkada ateityje būsite laimingi, galite stipriai pakišti sau koją, nes laimei turite apsispręsti dabar ir ji pulsuos jūsų kasdienybėje nuolatos. 

Mokslininkų pastebėjimai rodo, jog būsena, kai žmogus jaučiasi laimingas, yra dažniausia vaikystėje. Vėliau kylantis laimės jausmas aplanko rečiau ir žmogus vis sunkiau atranda ryšį su savo gilumine būsena. Laimės patirčių mažėja, kai apsikrauname rūpesčiais, negatyvumu ir prisiimame nepakeliamai daug pareigų. Laimė apsilanko pas tuos, kurie sugeba pasirinkti ir nuspręsti būti joje, o ne laukti, kada ją suteiks kažkas iš išorės. 

Ramiai atsisėskite ir, atidėję rūpesčius į šalį, pamąstykite. Pažiūrėkite į savo vidų bei nebijokite paklausti savęs, kas man gyvenime svarbu? ko aš noriu? Ar didžiąja dalimi atsakymai atitinka, ką jūs veikiate ir kur jūs esate dabar? Jei suabejojote, laikas keistis. 

Mano veikla nukreipta į vidinio pasaulio pažinimą. Terapijos – tai būdas išgirsti save. Terapijų metu leidžiama suvokti savo dabartinę būseną, suprasti tolimesnių galimų veiksmų pasireiškimą kasdienybėje, įvairiose gyvenimo srityse. Jei suvokus, jog vidinė būsena neatitinka pozityvaus ir visiško potencialo, jo atsiskleidimui kuriama nauja vidinė samprata pasitelkus terapijos būdą „sielos koliažo kūryba“. Žmogui nusprendus keistis, pertvarkomas praeitis poveikis, suformuojama nauja kryptis, kuri padėtų skleistis savirealizacijai ir keliui į pilnatvę. 

Visi norime būti patenkinti savo gyvenimo atvaizdu, kurti save kaip laisvos asmenybės, bet jeigu mūsų emociniai poreikiai nebuvo patenkinti – mumyse susiformavo negatyvios gyvenimos sampratos schemos ir jų algoritmai. Ir tai neleidžia visapusiškai atsiskleisti unikaliam jūsų potencialui. Kviečiu pozityviąja prasme kurti harmoniją kartu su manimi ir įžiebti savo vidinę ugnį.