Viskas gyvenime sugrįžta – bumerango principas!

  • 2022-09-05
  • 2022-09-05
  • Perskaitė 412 žm.
  • Perskaitė 412 žm.

Daugelis iš mūsų neįvertina „bumerango principo“ galios. Apie tai galima spręsti remiantis tuo, kaip lengvai gebame įskaudinti kitą žmogų, palinkėti pikto ar veidmainiauti. Atrodo, kad taip elgiamės tik kitų atžvilgiu, nors iš tikrųjų mūsų veiksmai pirmiausia veikia mus pačius, o gyvenimo įvykiai linkę kartotis, nes „neatnaujiname savo energetinio turinio“. Kitaip tariant, norėdami pakeisti savo gyvenimą, turite keistis patys – gyvenimo įvykiai yra atsakas į dvasines ar emocines žinutes, kurias „išsiuntėme“ į erdvę.

Jei žmogus leidžia sau dažnai pykti, jis gali patekti į tą patį jausmą sukeliančius įvykius. Jei jis dažnai patiria dėkingumo jausmą ir puoselėja dėkingumo mintis, tai jo gyvenime, tikėtina, atsiras vis daugiau dalykų ir įvykių, kurie jį gilins. Veiksmas – atoveiksmis.

Mūsų mintys ir emocijos turi galią, apie kurią net nežinome. Žmogui nebūtina reikšti savo mintis, kad kiti žinotų, apie ką jis galvoja ir kokias emocijas išgyvena – užtenka pažvelgti į jo gyvenimą, pamatyti, kokie įvykiai jam nutinka, su kokiais žmonėmis jis bendrauja.

Ne veltui bumerango principą apibūdinti neretai naudojamas posakis „elkis su žmonėmis taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi“.

Vadovaujantis šiuo gyvenimo modeliu, galime turėti sėkmingą ir pozityvų gyvenimo atspindį.